Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 48 
До уваги львівян! 2016-08-22

29го серпня Інститут регіонального розвитку навчатиме, як  розробляти проекти, спрямовані на покращення міської інфраструктури.
Подача проектів здійснюватиметься через електронну систему «Громадський проект» за посиланнням https://lviv.pb.org.ua/
Проекти, які отримають найбільше голосів мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету. Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/1052472704867782/permalink/1052473184867734/

 

ЗМФІ-ІІ допомагає Львову у запровадженні бюджету участі 2016-08-17
   15 cерпня Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» провів круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у Львові». Захід відбувся у Львівській міській раді (ЛМР) під головуванням міського голови міста Львова Андрія Садового. У круглому столі взяли участь більше 60 осіб, серед них: заступник міського голови Андрій Москаленко, депутати Львівської міської ради, представники Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької міських рад, громадських організацій, незалежні експерти та ЗМІ.
   На заході була представлена унікальна для України електронна система «Громадський проект», розроблена в рамках проекту «ЗМФІ-ІІ». «Громадський проект» - це електронна web-система, що дозволяє реалізувати весь цикл заходів бюджетування за участю громади у будь-якому місті України.
>>>

Відбувся круглий стіл на тему «Удосконалення методології внутрішнього контролю і внутрішнього аудиту ефективності на основі принципів програмно-цільового бюджетування» 2016-08-09
  8 серпня 2016 року ІБСЕД (далі – Інститут) провів круглий стіл на тему «Удосконалення методології внутрішнього контролю і внутрішнього аудиту ефективності на основі принципів програмно-цільового бюджетування». У заході взяли участь посадові особи Державної аудиторської служби, внутрішні аудитори міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також представники громадських організацій.
>>>

Переможці конкурсу по відбору неурядових організацій щодо впровадження бюджету участі 2016-07-25
  
Переможці конкурсу по відбору неурядових організацій щодо впровадження бюджету участі
У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ІБСЕД провів конкурс по відбору неурядових організацій (НУО), що будуть допомагати Києву та 7 обраним містам - Львову, Чернівцям, Рівному, Хмельницькому, Бердянську, Краматорську та Мелітополю - у популяризації бюджету участі. Переможцями стали ГО «Нова ЕНЕРГІЯ» (Харків) та ГО «Інститут регіонального розвитку» (Львів).
>>>

Залучення громадськості до формування міських бюджетів Мелітополя і Бердянська 2016-07-22

Залучення громадськості до формування міських бюджетів Мелітополя і Бердянська
  
Цього тижня міські державні адміністрації Мелітополя і Бердянська та ІБСЕД, який виконує проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", підписали меморандуми про співпрацю. Меморандуми засвідчують бажання міст запровадити бюджети участі. Мелітополь і Бердянськ стали першими із 14 вибраних міст, які підписали ці меморандуми.
    Спільною метою Сторін є співробітництво щодо залучення громадян безпосередньо до процесу прийняття рішень, зокрема, з розподілу бюджетних коштів на реалізацію пріоритетних проектів розвитку міста.
>>>

Участь у засіданні робочої групи проекту «Є-data» 2016-07-21
   21 липня 2016 року експерти Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) взяли учать у відкритому засіданні проекту «Є-data». Традиційно захід відбувся у Міністерстві фінансів.
Цього разу учасники робочої групи обговорювали наступні теми: статус та перспективи проекту; концепцію відкритого бюджету; єдиний службовий кабінет та електронні договори та конкурс «Є-розслідування» та інші.
>>>

Діалог громад і видобувних компаній можливий 2016-07-18
   14 липня у Шишацькій РДА відбувся круглий стіл на тему: «Видобувна галузь Полтавщини: економічний розвиток чи занепад для громад?». У рамках заходу обговорювалися можливості, які відкриває міжнародний стандарт Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) та спільні дії місцевої влади та громади з впровадження ІПВГ у Полтавській області.
 Захід відбувс
я в рамках проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" у частині надання допомоги в реалізації компоненту "Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні", який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
   Організатором круглого столу стала Полтавська філія Суспільної служби України. Керівник філії Ганна Кіященко розповіла присутнім про важливість вирішення проблем, які виникли в регіоні в результаті діяльності видобувної галузі. Пані Кіященко наголосила, що вирішення проблем можливе лише за умови врахування інтересів громади, влади та видобувних компаній.
 
>>>

Переможці конкурсу по відбору міст, що впроваджуватимуть бюджет участі 2016-07-13

 
У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ІБСЕД провів конкурс по відбору міст, яким буде надана допомога по впровадженню бюджету участі у 2017-2018 рр.
За результатами конкурсу ЗМФІ-ІІ надасть підтримку у впровадженні бюджету участі наступним містам:
  •  Львів, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Бердянськ, Краматорськ та Мелітополь - починаючи з формування бюджетів міст на 2017 рік;
  •  Житомир, Баранівка, Тернопіль, Ромни, Охтирка, Вільногірськ та Жовті Води - починаючи з формування бюджетів міст на 2018 рік.
>>>

Інформування киян про переваги Бюджету участі 2016-07-07

Інформування киян про переваги Бюджету участі


   7 липня В'ячеслав Зубенко, генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень, який виконує проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", в ефірі державної радіостанції "Голос Києва" розказав про запровадження Бюджету участі в українських містах та про його переваги для мешканців. Зокрема, Бюджет участі надає громадянам доступ до міського бюджету шляхом подання їх власних проектів, спрямованих на покращення умов життя у місті, а також шляхом вибору таких проектів в рамках процедури відкритого голосування. Проекти, що отримали найбільшу підтримку мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету.
   Проект ЗМФІ-ІІ відповідає за розробку електронної системи подання проектів і буде забезпечувати автоматизацію цього процесу на всіх його етапах. Це інтерв'ю стало результатом роботи круглого столу з питань реалізації Бюджету участі у Києві, проведеного спільно Київською державною міською адміністрацією і Проектом ЗМФІ-ІІ, який започаткував промо кампанію для інформування громадськості про Бюджет участі.

Прослухати інтерв’ю можна за посиланням

 

Відбувся круглий стіл «Обговорення рекомендацій для сприяння імплементації ІПВГ в Україні за результатами поїздки делегації БГЗО до Норвегії» 2016-07-01
   30 червня у м. Київ проект USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" провів круглий стіл на тему «Обговорення рекомендацій для сприяння імплементації Ініціативи Прозорості Видобувних Галузей (ІПВГ) в Україні за результатами поїздки делегації багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) до Норвегії».
   У рамках заходу учасники обговорили рекомендації для покращення процесу імплементації ІПВГ в Україні за результатами поїздки Багатосторонньої групи зацікавлених осіб до м. Осло (Норвегія). Навчальна поїздка була організована проектом ЗМФІ-ІІ для представників органів влади та громадськості з питання впровадження ІПВГ в Україні.
>>>

Продовження тренінгів з ПЦМ у співпраці з навчальними центрами 2016-06-30
   В рамках співпраці з Київським міським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації 30 червня відбувся тренінг з питань практичних аспектів програмно-цільового бюджетування у м. Київ. Експерти ЗМФІ-ІІ провели навчання для бухгалтерів, економістів музеїв та музичних шкіл Києва. Учасники тренінгу були ознайомлені із теоретичними основами програмно-цільового методу (ПЦМ) та практичними аспектами його застосування, зокрема щодо бюджетних запитів та паспортів бюджетних програм. Загалом у тренінгу взяли участь 48 осіб.
>>>

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 48 
2016-08-18
Запит (запрошення) на подання заявок (ЗПЗ) № RFA MFSI-II 08-2016

Назва: Відбір трьох місцевих неурядових неприбуткових організацій для участі у проекті Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» (Проект), який реалізує Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД).
Три відібрані організації братимуть участь у реалізації одного з компонентів Проекту щодо поширення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні.
 
Дата: 18 серпня 2016 року
 
Дата/час закінчення подання заявок: 17:00, 05 вересня 2016 року
>>>
Новини
2016-08-22

29го серпня Інститут регіонального розвитку навчатиме, як  розробляти проекти, спрямовані на покращення міської інфраструктури.
Подача проектів здійснюватиметься через електронну систему «Громадський проект» за посиланнням https://lviv.pb.org.ua/
Проекти, які отримають найбільше голосів мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету. Детальна інформація за посиланням: https://www.facebook.com/events/1052472704867782/permalink/1052473184867734/

  >>>