Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 51 
Підведення підсумків першого року впровадження бюджету участі у Львові 2016-12-02
   30 листопада Львівська міська адміністрація і проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» провели громадські слухання щодо підсумків першого року впровадження бюджету участі у Львові. Майже 27 тисяч львів’ян взяли участь у голосуванні для визначення найкращих ідей. В результаті, у 2017 році з міського бюджету буде надано 17,529 млн. грн. для реалізації 4 великих і 63 малих проектів-переможців.
>>>

В Мелітополі пройшов Ярмарок громадських проектів 2016-11-23
В Мелітополі пройшов Ярмарок громадських проектів  
 
       18 листопада у Мелітополі пройшов Ярмарок громадських проектів, що претендують на реалізацію Мелітопольською міською радою в 2017 році в рамках бюджету участі.
    74 проекти представили автори у ході Ярмарку мешканцям Мелітополя та агітували їх голосувати за свої проекти Відвідувачі могли визначитися із найкращими на їх думку проектами і віддати свої підписи прямо на місці. Загалом під час заходу було віддано 142 голоси.
>>>

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» 2016-11-17
Законодавчим актом статтю 3 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» викладено у редакції, згідно з якою «у Державному бюджеті України щорічно передбачаються видатки на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування.
Для цих цілей у складі спеціального фонду Державного бюджету України створюється державний дорожній фонд.
Верховна Рада України

Засідання БГЗО за результатами діяльності видобувних галузей України у 2014-2015 рр. 2016-11-16
   15 листопада відбулося чергове засідання Багатосторонньої групи зацікавлених осіб з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні. Під час засідання учасникам було представлено проект Попереднього звіту ІПВГ, який виконує ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські Послуги» (Незалежний Адміністратор) за результатами діяльності видобувних галузей України у 2014-2015 рр. При цьому, для України затверджено адаптовану звітність по 2014-2015 рр., що означає врахування ситуації з окупованим Кримом та неконтрольованими територіями Донецької та Луганської областей.
   Незалежний Адміністратор відзначив набагато складнішу ситуацію із збором даних у порівнянні із звітом за 2013 рік. На даний час зібрані дані покривають близько 30% від товарних та фінансових показників, інформацію надіслали в першу чергу державні органи та компанії. Відсутня інформація про компанії, які здійснювали експорт та імпорт вугілля, значна частина видобувних компаній також не надала інформації про обсяги видобутку та сплачені кошти, включаючи ДТЕК. Найбільш складна ситуація з розкриттям інформації про видобуток титану, де інформація була повністю закрита на державному рівні у 2015 році.
>>>

Участь у VIII Міжнародному Інвестиційному Бізнес-Форумі «Енергоефективність та відновлювальна енергетика» 2016-11-04
   Участь у VIII Міжнародному Інвестиційному Бізнес-Форумі «Енергоефективність та відновлювальна енергетика»
 
   1-2 листопада за ініціативи Державного агентства України з питань енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) у Києві відбувся VIII Міжнародний Інвестиційний Бізнес-Форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика». Захід було організовано за підтримки проектів USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження", а також інших донорських проектів у енергетичному секторі.
 
>>>

Видобувна галузь Донеччини: що потрібно аби досягти прозорості та збалансованості? 2016-11-03
   3 листопада у м. Костянтинівка відбувся семінар «Впровадження прозорості видобувної галузі: крок до зміцнення місцевої фінансової ініціативи». На заході громадські активісти з різних населених пунктів області, представники регіональних ЗМІ, місцевих органів влади обговорювали проблеми видобувного сектору Донецької області та перспективи впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей (IПВГ). Тема зацікавила й деякі видобувні компанії: активну участь в дискусії приймали представники Часівоярського вогнетривкого комбінату.
    Донецький регіон характеризується потужним видобувним сектором, в якому переважаючу частку займає вугільна промисловість, що забезпечує 70% загального обсягу вуглевидобутку в Україні та понад 80% видобування коксівного вугілля. Сектор залишається складним, непрозорим і має цілу низку проблем як фінансового, так і екологічного плану. 
>>>

На Волині обговорили питання видобутку вугілля та соціальний розвиток регіону 2016-10-28
   28 жовтня у Нововолинську на базі ДП “Волиньвугілля” відбувся круглий стіл “Регіональні проблеми видобувної галузі та впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей у Волинській області”.
   Метою круглого столу було  представлення громаді Нововолинська стандарту ІПВГ та обговорення участі підприємств видобувної галузі у соціальному розвитку регіону. Участь у заході взяли представники міської влади Нововолинська, вуглевидобувної компанії ДП “Волиньвугілля”, громадські організації та представники ЗМІ.
>>>

Кияни можуть запропонувати власні проекти для розвитку міста 2016-10-27
Кияни можуть запропонувати власні проекти для розвитку міста

   26 жовтня представники Київської міської державної адміністрації (КМДА) та Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) на прес – конференції в ІА «Укрінформ» представили запровадження Бюджету участі у столиці.
   Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс оголосив, що кияни можуть запропонувати власний проект розвитку міста, а важливі для міста проекти, які отримають найбільшу підтримку киян, будуть реалізовані за рахунок бюджетних коштів столиці.

 
>>>

Громадські активісти провели семінар з ІПВГ для студентів 2016-10-25
Громадські активісти провели семінар з ІПВГ для студентів   

   Україні бракує фахівців, які мають активну громадянську позицію і дотримуються принципів прозорості, підзвітності, відповідальна ставлення до дотримання технологічних вимог щодо збереження довкілля.
   Саме тому Полтавська філія Суспільної служби України проводить семінари для викладачів та студентів вузів, які готують спеціалістів для видобувних галузей.
   Цього разу експерти провели семінар для студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, які завершують навчання за спеціальністю “Експлуатація нафтових і газових свердловин”.
>>>

Запровадження бюджету участі у Хмельницькому 2016-10-24
Запровадження бюджету участі у Хмельницькому  
 
   20 жовтня Хмельницька міська рада спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» провели круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у Хмельницькому». Захід відбувся під головуванням мера міста Олександра Семчишина. У круглому столі взяли участь більше 40 осіб, серед них представники міської ради, громадських організацій та ЗМІ.
>>>

Прийнято за основу проект Постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» 2016-10-21
   За результатами розгляду у першому читанні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. №5000), поданого Кабінетом Міністрів України, Верховна Рада України схвалила за основу висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік як Бюджетні висновки Верховної Ради України.  Детальнійше .за посиланням.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 51 
2016-11-30До уваги ЗМІ та громадськості: Анонс Форуму «Запровадження Бюджету участі у містах України»

13 грудня
 відбудеться Форум «Запровадження Бюджету участі у містах України»
Місце проведення: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, готель «Русь»
Час проведения: 10.00 - 16.00
 
Мета Форуму – створити платформу для популяризації бюджету участі в містах України. На заході обговорюватиметься досвід зарубіжних та українських міст у запровадженні  бюджету участі, особливості використання електронної системи «Громадський проект», а також промоційну кампанію щодо залучення громадськості до бюджету участі. 
Форум сприятиме конструктивному діалогу між міською владою і громадою, активізації жителів у процесі розподілу бюджетних коштів для вирішення проблем міст.
До участі запрошено представників Київської міської державної адміністрації, депутатів Київської міської ради, голів міських рад міст України, що запроваджують бюджет участі у своїх містах, міжнародних експертів, представників громадськості та ЗМІ.
 
Реєстрація закрита

Контактна особа: Анастасія Шевкопляс, тел. (044) 353-58-68, е-mail
>>>
Новини
2016-12-02
   30 листопада Львівська міська адміністрація і проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» провели громадські слухання щодо підсумків першого року впровадження бюджету участі у Львові. Майже 27 тисяч львів’ян взяли участь у голосуванні для визначення найкращих ідей. В результаті, у 2017 році з міського бюджету буде надано 17,529 млн. грн. для реалізації 4 великих і 63 малих проектів-переможців.
>>>