Підписатись на
електронний бюлетень
Мова бюлетеня:
Англійська
Українська

tel: (044) 353-58-68
  (044) 492-97-80
  (044) 492-97-81
fax: (044) 492-97-83
Зворотній зв'язок

Новини та події  - Новини 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 50 
Громадські активісти провели семінар з ІПВГ для студентів 2016-10-25
Громадські активісти провели семінар з ІПВГ для студентів   

   Україні бракує фахівців, які мають активну громадянську позицію і дотримуються принципів прозорості, підзвітності, відповідальна ставлення до дотримання технологічних вимог щодо збереження довкілля.
   Саме тому Полтавська філія Суспільної служби України проводить семінари для викладачів та студентів вузів, які готують спеціалістів для видобувних галузей.
   Цього разу експерти провели семінар для студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, які завершують навчання за спеціальністю “Експлуатація нафтових і газових свердловин”.
>>>

Запровадження бюджету участі у Хмельницькому 2016-10-24
Запровадження бюджету участі у Хмельницькому  
 
   20 жовтня Хмельницька міська рада спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» провели круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у Хмельницькому». Захід відбувся під головуванням мера міста Олександра Семчишина. У круглому столі взяли участь більше 40 осіб, серед них представники міської ради, громадських організацій та ЗМІ.
>>>

Прийнято за основу проект Постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» 2016-10-21
   За результатами розгляду у першому читанні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік (реєстр. №5000), поданого Кабінетом Міністрів України, Верховна Рада України схвалила за основу висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік як Бюджетні висновки Верховної Ради України.  Детальнійше .за посиланням.

ЗМФІ-ІІ допомагає Бердянську у запровадженні бюджету участі 2016-10-18
  ЗМФІ-ІІ допомагає Бердянську у запровадженні бюджету участі

     17 жовтня Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» та Бердянська міська рада провели круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у Бердянську». Захід відбувся під головуванням мера міста Володимира Чепурного. У круглому столі взяли участь більше 40 осіб, серед них представники міської ради, громадських організацій, незалежні експерти та ЗМІ.
    На заході була представлена електронна система «Громадський проект», розроблена в рамках проекту «ЗМФІ-ІІ».
>>>

Кияни мають змогу подати власні проекти щодо покращення життя у столиці 2016-10-06
 
Кияни мають змогу подати власні проекти щодо покращення життя у столиці

Відтепер мешканці столиці мають нагоду взяти участь у розподілі бюджетних коштів шляхом подання власних проектів з покращення міської інфраструктури. У світі цей процес відомий під назвою бюджет участі, коли саме жителі міста вирішують, на які потреби витрачати частину бюджетних коштів. У першому році запровадження бюджету участі в столиці київська міська влада виділяє 50 млн. грн.
>>>

Чернівчани долучаються до змін свого міста 2016-10-03
Чернівчани долучаються до змін  свого міста  

Під час святкування Дня Міста 1 жовтня 2016 року, Агентство США з міжнародного розвитку презентувало головні напрямки своєї роботи у Чернівцях. У «Містечку USAID» були представлені 12 проектів та організацій, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку, та втілюють проекти безпосередньо у Чернівцях та у навколишніх територіальних громадах.
>>>

Мешканці Тернополю долучаються до бюджету участі 2016-09-27
Мешканці Тернополю долучаються до бюджету участі
 
  З 1 жовтня мешканці Тернополю зможуть подавати та обирати проекти для розподілу 1% бюджету свого міста. Реалізація проектів передбачена вже в 2017 році.
Система "Громадський проект" надана  місту проектом USAID проектом «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» дозволить тернополянам зручно подавати свої проекти на Громадський бюджет та прозоро голосувати за них.
>>>

Розпочато роботу з впровадження бюджету участі у Києві 2016-09-23
Розпочато роботу з впровадження бюджету участі у Києві  
       22 вересня мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження "Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) міста Києва на 2016 рік". Ознайомитися з Положенням можна за посиланням.
    Відтепер мешканці столиці мають нагоду взяти участь у розподілі бюджетних коштів шляхом подання власних проектів з покращення міської інфраструктури. У цьому році київська міська влада виділила на бюджет участі 50 млн.грн. Проекти, що найбільше підтримують кияни голосуванням, будуть реалізовані за бюджетні кошти. Прийом проектів вже розпочався і триватиме місяць.
>>>

Краматорськ виділяє 1,5 млн. грн. на реалізацію ініціатив жителів 2016-09-23
   22 вересня в Краматорську пройшла низка заходів, спрямованих на забезпечення доступу жителів міста до прийняття рішень про використання міського бюджету. Впродовж дня представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, ЗМІ та координаційної ради з питань впровадження бюджету участі, обговорювали проблемні питання, специфіку та кращі світові практики залучення громадян до бюджетного процесу.
    «Міською цільовою програмою «Громадський бюджет Краматорська на 2016-2020 роки» передбачено 1,5 млн грн на реалізацію ініціатив, поданих городянами. Цього року вартість поданих до голосування проектів не має перевищувати 25% загального бюджету програми, тобто 325 тис. грн», - відзначила Олена Саєнко, начальник фінансового управляння міської ради.
>>>

17 жовтня розпочнеться прийом проектів громадського бюджету Бердянська 2016-09-23
   22 вересня у залі засідань виконкому Бердянська відбулось перше засідання робочої комісії з впровадження бюджету участі у місті. У 2017 році міська влада виділить на бюджет участі 1,5 млн. грн.
   17 жовтня розп
очнеться прийом проектів від жителів Бердянську, пов’язані з покращенням життя в місті. Онлайн платформа «Громадський проект», надана Бердянську USAID проектом «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» дозволить мешканцям подавати проекти та голосувати за них, не виходячи з дому.
>>>

Активістів Харківщини навчали моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами видобувних компаній 2016-09-22
Активістів Харківщини навчали моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами видобувних компаній 

18 вересня представники ГО “Нова Енергія» для активістів Харківщини провели семінар «Ініціатива прозорості видобувної галузі (ІПВГ): ефективна взаємодія на місцевому рівні». Важливим елементом громадського впливу на прозорість видобувної діяльності є офіційні звернення та інформаційні запити громадян. Про правила та особливості їх підготовки учасникам розповіли експерти.
   У свою чергу громадські активісти Харківщини поділилися власним досвідом, говорили про підводні камені та розробляли власну стратегію впровадження ІПВГ на місцевому рівні.
>>>

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 50 
2016-10-25

До уваги ЗМІ!


26 жовтня о 14.00
відбудеться презентація запровадження Бюджету участі у Києві. (Зала 2)

Організатори: Київська міська державна адміністрація (КМДА) та Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Учасники: Геннадій Пліс, перший заступник голови КМДА;  Андрій Нестеренко, старший спеціаліст з питань енергетики та місцевих фінансів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID); Олександр Корінь, заступник директора Департаменту фінансів КМДА; В’ячеслав Зубенко, генеральний директор Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень; Юрій Назаров, співкоординатор Kyiv Smart City; Сергій Лобойко, керівник Центру Розвитку Інновацій НаУКМА.   

Акредитація ЗМІ обов'язкова! e-mail: 1presskiev@gmail.com (вказати назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, їхні контактні дані); або за тел.: 202 76 34.
 

Контактна особа: Олеся Чемерис, тел.: 097-476-33-30

>>>
Новини
2016-10-25
Громадські активісти провели семінар з ІПВГ для студентів   

   Україні бракує фахівців, які мають активну громадянську позицію і дотримуються принципів прозорості, підзвітності, відповідальна ставлення до дотримання технологічних вимог щодо збереження довкілля.
   Саме тому Полтавська філія Суспільної служби України проводить семінари для викладачів та студентів вузів, які готують спеціалістів для видобувних галузей.
   Цього разу експерти провели семінар для студентів Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка, які завершують навчання за спеціальністю “Експлуатація нафтових і газових свердловин”.
>>>