![High evaluation of IBSER activities High evaluation of IBSER activities](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/OlgaIII_1.jpg?itok=wOiHuuMq&v=1539941444)
Висока оцінка діяльності ІБСЕД
Як неурядова організація, ІБСЕД виконує не тільки завдання проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» (USAID), а й в цілому сприяє покращенню системи бюджетування в Україні.
Так Указом Президента України від 24 листопада 2008 року «Про відзначення державними нагородами України за підсумками Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Ірину Щербину, генерального директора ІБСЕД, нагороджено орденом княгині Ольги III ступеня за значний особистий внесок у вирішення питань соціального захисту дітей, розробку та допомогу у запровадженні бюджетних механізмів у соціальній сфері, зокрема механізму фінансування за принципом «гроші ходять за дитиною», націленого на забезпечення потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.