Семінар «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» у м. Суми
18 June 2016
![Семінар «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» у м. Суми Семінар «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» у м. Суми](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/IMG_5661.jpg?itok=Q3uuGq5C&v=1539941447)
17 червня 2016 року у м. Суми пройшов семінар "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи". Захід організовано ГО "Нова Енергія" в рамках проекту USAID Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження у частині надання допомоги в реалізації компоненту “Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні”.
Семінар відбувся для того, щоб посприяти розвитку потенціалу неурядових організацій, громадськості та регіональних ЗМІ у моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами від видобувних компаній, участі у визначенні проектів, необхідних для розвитку регіональної інфраструктури та захисту навколишнього природного середовища.
Детальнійше за посиланням.
Семінар відбувся для того, щоб посприяти розвитку потенціалу неурядових організацій, громадськості та регіональних ЗМІ у моніторингу бюджетних процесів, пов’язаних з платежами від видобувних компаній, участі у визначенні проектів, необхідних для розвитку регіональної інфраструктури та захисту навколишнього природного середовища.
Детальнійше за посиланням.