Круглий стіл «Перспективи видобувної галузі Котелевщини»
21 June 2016
![Круглий стіл «Перспективи видобувної галузі Котелевщини» Круглий стіл «Перспективи видобувної галузі Котелевщини»](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/kotelva_5-300x225.jpg?itok=Ubec4zHU&v=1539941443)
21 червня 2016 року в залі засідань Котелевської райдержадміністрації відбувся круглий стіл, на якому представники місцевих органів влади, громадські діячі та активісти ознайомились з міжнародним стандартом Ініціативи прозорості видобувної галузі (ІПВГ) в Україні. На заході також був презентований перший Звіт ІПВГ та висвітлені переваги які отримає регіон від впровадження даного стандарту. Захід пройшов в рамках проекту USAID “Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження” у частині надання допомоги в реалізації компоненту “Ініціатива прозорості видобувних галузей в Україні”.
Керівник організації Полтавської Філії Суспільної служби України, Ганна Кіященко, розповіла присутнім про іноземний досвід створення спеціальних фондів від прибутків видобувної галузі, а також акумулювання цих коштів через інвестування в перспективні проекти інших країн.
Детальнійше за посиланням.
Керівник організації Полтавської Філії Суспільної служби України, Ганна Кіященко, розповіла присутнім про іноземний досвід створення спеціальних фондів від прибутків видобувної галузі, а також акумулювання цих коштів через інвестування в перспективні проекти інших країн.
Детальнійше за посиланням.