Інші проекти

Оцінка м.Хмельницького за методологією PEFA
2019 - 2020

Під головування провідного міжнародного експерта Anthony John Wiggins та на замовлення Державного секретаріату з економічних питань (SECO) Вячеслав Зубенко та інші експерти ІБСЕД провели оцінку м.Хмельницького за методологією PEFA (Public Expenditure and Financial Accountability).

За результатами дослідження було представлено звіт щодо результатів оцінювання систем управління державними фінансами (УДФ) міста Хмельницького на основі методології системи Державних видатків і фінансової підзвітності (PEFA) зі змінами 2016 року. Звіт призначений розгляду разом із паралельними звітами PEFA, які охоплюють три інших рівні субнаціональних органів влади (СОВ) – область, район та об’єднану територіальну громаду – з тим, щоб дати всеохопну  картину УДФ на усіх рівнях субнаціональних органів влади, для використання та підготовки загального документа щодо можливих майбутніх удосконалень, які можуть бути впроваджені у контексті нового плану реформування УДФ на період з 2020 року.

Ця робота була виконана на замовлення Державного Секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) після обговорень з представниками Уряду України та іншими основними партнерами з питань розвитку, Світовим банком (СБ) (який проводить оцінки обласного та районного рівня) та Європейським Союзом (ЄС) (який замовив звіт про оцінювання об’єднаної територіальної громади (ОТГ)).

Звіт був підготований у відповідності з Концептуальною запискою на тих же засадах, що й звіти про інші оцінювання. У кінцевому звіті були враховані зауваження до проекту звіту з боку Секретаріату PEFA та інших національних і міжнародних зацікавлених сторін.

Результати оцінювання були зосереджені на тому, чи місто має в наявності належні системи для забезпечення підтримання загальної фіскальної дисципліни, стратегічного розподілу ресурсів та їхнього ефективного використання для надання послуг.