![](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/2017-05-16_09-30-03-shalamov1.jpg?itok=gyhmnuU7&v=1539941446)
16 - 17 травня проект USAID ЗМФІ-ІІ взяв участь у «Інформаційному ярмарку - 2017», що проходив у Верховній Раді України (ВРУ). Мета ярмарку - підвищити ефективність законотворчої роботи українського парламенту. Захід щорічно проводить програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво».
На цьогорічній ярмарці було представлено 40 громадських та міжнародних організацій. Їхні представники пропонували свої ресурси та експертизу для встановлення зв'язків та розвитку співпраці з депутатами ВРУ. Проект ЗМФІ-ІІ представив членам Апарату та комітетів ВРУ свої напрацювання та досягнення за минулий рік, зокрема брошуру «Бюджетний моніторинг: Аналіз виконання бюджету за 2016 рік», посібник «Впровадження Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні» та інші матеріали.