Порядок складання проектів місцевих бюджетів визначено у п. 3 ст. 75 Бюджетного кодексу України. Так, згідно з типовою формою бюджетних запитів та з урахуванням особливостей складання...
Експерти ЗМФІ–II провели тематичний семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері»
28 Вересня 2015
![MFSI-II Seminar: Financial Mechanisms of Improved Energy Efficiency in the Government-Funded Sector MFSI-II Seminar: Financial Mechanisms of Improved Energy Efficiency in the Government-Funded Sector](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/DSC_8883_4.jpg?itok=l92ovP8-&v=1539941446)
25 вересня 2015 року експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження» провели черговий семінар «Фінансові механізми підвищення енергоефективності у бюджетній сфері».
У заході взяли участь спеціалісти з енергоефективності, працівники департаментів фінансів та управлінь економіки Сумської, Кіровоградської, Чернівецької, Комсомольської, Бердичівської міських рад.
Експерти ЗМФІ-ІІ представили учасникам заходу оновлену систему моніторингу та оцінки ефективності видатків на оплату енергоносіїв (основану на програмно-цільовому методі) та механізм запровадження системи фінансового стимулювання економії коштів на енергоресурси у закладах бюджетної сфери.
Міста отримали рекомендації щодо принципів та процедур розрахунку економії бюджетних коштів на оплату енергоносіїв та можливі способи її обліку та використання.
Фахівці взяли активну участь в обговоренні запропонованої системи та вищезазначеного механізму, а також обмінялися власним досвідом у сфері стимул
ювання енергоефективності та енергозбереження. Так, представники Сум, Комсомольська, Кіровограда та Бердичева розповіли про впровадження енергозберігаючих заходів та енергомоніторингу в містах.
Отримані під час семінару знання дозволять містам підвищити рівень енергозбереження у бюджетній сфері та сприятимуть більш прозорому та ефективному використанню коштів місцевих бюджетів.
У заході взяли участь спеціалісти з енергоефективності, працівники департаментів фінансів та управлінь економіки Сумської, Кіровоградської, Чернівецької, Комсомольської, Бердичівської міських рад.
Експерти ЗМФІ-ІІ представили учасникам заходу оновлену систему моніторингу та оцінки ефективності видатків на оплату енергоносіїв (основану на програмно-цільовому методі) та механізм запровадження системи фінансового стимулювання економії коштів на енергоресурси у закладах бюджетної сфери.
![](/sites/default/files/DSC_8881_5.jpg)
Фахівці взяли активну участь в обговоренні запропонованої системи та вищезазначеного механізму, а також обмінялися власним досвідом у сфері стимул
![](/sites/default/files/DSC_8887_5.jpg)
Отримані під час семінару знання дозволять містам підвищити рівень енергозбереження у бюджетній сфері та сприятимуть більш прозорому та ефективному використанню коштів місцевих бюджетів.
Матеріали тренінгу
Інші новини
28 Червня 2024
19 Жовтня 2021