Новини

Засідання Громадської Асамблеї України
10 Січня 2009

Експерти обговорили нагальні питання українського суспільства

 

      10 січня 2009 року в приміщенні Міжнародного фонду «Відродження» відбулась експертна зустріч Оргкомітету Громадської Асамблеї України (ГАУ). В засіданні Оргкомітету ГАУ взяла участь і Ірина Щербина, генеральний директор ІБСЕД, яка представляє Інститут бюджету в Громадській Асамблеї України і є її активним учасником.

      Провідні громадські лідери зібрались для обговорення нагальних питань українського суспільства, вироблення позиції та складання плану подальших дій задля подолання суспільно-політичної та економічної кризи в Україні.

      Присутні надали свої експертні рекомендації та пропозиції щодо покращення ситуації в країні, а також мінімізації наслідків світової фінансової кризи для громадян України.

      Означені питання, а також блок питань, що стосується необхідності та змісту змін до виборчого законодавства, традиційного питання Конституційної асамблеї, планується обговорити під час Громадської Асамблеї України, позачергове засідання якої відбудеться в середині лютого 2009 р.

      Громадянська Асамблея України -  це ініціатива 2007 року з метою створення своєрідного майданчику для вироблення та публічного узгодження ключових позицій громадянського суспільства щодо конституційного та виборчого процесів, оголошення вимог до чинних політиків і політичних сил в умовах зовнішніх і внутрішніх небезпек, а також інших важливих суспільно-політичних проблем українського суспільства.

     Протягом 2007-2008 років ГАУ обєднала понад 400 представників провідних громадських організацій України.