Завершено серію регіональних координаційних нарад для
нових учасників ПЦМ-експерименту
Експерти проекту MFSI спільно з Міністерством фінансів України завершили проведення серії регіональних координаційних нарад та тренінгів для нових учасників експерименту із запровадження ПЦМ на місцевому рівні. Останні заходи пройшли в м. Сімферополь 14 квітня 2011 р. , а 19-20 квітня – в Житомирі.
Ця робота проводиться Інститутом бюджету в рамках виконання завдань проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» за підтримки USAID у відповідності до Наказу Міністерства фінансів України №805 від 2/08/2010 р., яким визначено Основні підходи запровадження Програмно-цільового методу складання та виконання бюджетів в Автономній Республіці Крим, Житомирській, Луганській і Львівській областях.
Так, в Сімферополі, АР Крим, 14 квітня 2011 р. відбулась координаційна нарада Міністерства фінансів України з керівництвом Автономної Республіки Крим та пілотних бюджетів – учасників експерименту щодо основних засад проведення ПЦМ-експерименту в пілотних регіонах. У нараді також взяли участь представники Головного управління Державної казначейської служби України в АР Крим, міські голови та їх заступники, голови райдержадміністрацій, начальники відповідних фінансових управлінь. Всього – 45 учасників.
Завершальними з серії регіональних координаційних зустрічей стали заходи, що відбулись в Житомирі 19-20 квітня 2011 р.
Так учасниками Координаційної наради 19 квітня стали близько 60 представників Житомирської Обласної державної адміністрації та пілотних бюджетів – учасників експерименту у Житомирській області. Пізніше того ж дня, Міністерство фінансів України провело нараду-семінар з питань запровадження ПЦМ на місцевому рівні з представниками Головних розпорядників коштів обласного бюджету, Головного фінансового управління та Головного управління Державної казначейської служби України в Житомирській області.
20 квітня 2011 р. експерти Інституту бюджету провели тренінги з інструктивних матеріалів по запровадженню програмно-цільового методу формування та виконання місцевих бюджетів для вже діючих учасників експерименту в Житомирській області. Учасниками навчань стали 19 представників відповідних управлінь Державної казначейської служби України в Житомирській області, фінансових та галузевих управлінь (відділів) у напрямках освіти і науки, охорони здоров’я, праці та соціального захисту, фізичної культури і спорту, інші.
Наприкінці травня 2011 р. ІБСЕД розпочне проведення масштабної серії навчань з практичних аспектів застосування ПЦМ для нових учасників експерименту із запровадження Програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні.