Тендери і вакансії

Запрошення до участі у тендері на надання консультаційних послуг з питань регуляторної політики АМР США та управління грантами/субгрантами
23 Грудня 2014
Опис
Вступ
                                                        
Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ВГО «ІБСЕД») – неприбуткова організація (код неприбутковості 0006), не платник ПДВ та податку на прибуток – є отримувачем гранту від Агентства США з міжнародного  розвитку (USAID) для реалізації проекту  міжнародної технічної допомоги «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження».
 
В рамках отриманого цільового фінансування ВГО «ІБСЕД» пропонує всім зацікавленим сторонам надіслати свої пропозиції на наше запрошення щодо участі у тендері на надання консультаційних послуг з питань регуляторної політики АМР США та управління грантами.
 
Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ВГО «ІБСЕД». 
 
Основні вимоги:
 • вища економічна освіта;
 • досвід роботи не менше 10 років в міжнародних експертних установах, проектах технічної допомоги;
 • відмінне знання регуляторної політики АМР США;
 • досвід надання консультаційних послуг з питань фінансового планування та бюджетування проектів, правил, процедур та форм фінансової звітності по грантам  АМР США;
 • відмінне знання та практичні навики по управлінню субгрантами;
 • вільне володіння англійською мовою.
Надання консультаційних послуг передбачає:
 1. Консультації щодо фінансового планування та бюджетування проектів відповідно до вимог АМР США:
 • перевірка та коригування бюджетних показників;
 • консультування щодо підготовки попередньої версії бюджету проекту.
 
 1. Розробка та підготовка посібника з управління грантами:
 • розробка та погодження структури та концепції посібника з управління грантами на англійській мові;
 • розробка основних розділів посібника з управління грантами, включаючи: опис грантової програми, вимоги до учасників (грантоотримувачів), вимоги до конкуренції та виключення, запити на подання заявок та форма заявки, оцінка заявок та відбір грантоотримувачів, оцінка та перевірка заявників відповідно до вимог АМР США, переговорний процес та укладання договору гранту, адміністрування договорів, фінансова та технічна звітність, закриття гранту.
 • розробка основних розділів англомовного посібника з управління грантами;
 • підготовка фінальної версії посібника з урахуванням зауважень та коментарів ІБСЕД;
 • розробка та погодження основних форм у відповідності до розроблених розділів посібника, включаючи протоколи, форма запиту на подання заявок, форма заявки, формат фінансових та технічних звітів;
 • доопрацювання української версії посібника з управляння грантами.
           
 1. Розробка та підготовка основних розділів договору субгранту.
 2. Можливі додаткові консультаційні послуги в разі виникнення потреби з боку ІБСЕД.
 
Кінцевий термін подання пропозицій: 26 грудня 2014 р.
 
Усі пропозиції необхідно надсилати електронною поштою на адресу або факсом за номером (044) 492-97-83. Отримані пропозиції (резюме) щодо надання консультаційних послуг будуть розглянуті та проаналізовані на основі критерію оцінки  «професійний досвід». Вартість надання консультаційних послуг – договірна. Період надання послуг: протягом 2015 року. 
 
Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані в письмовій формі за електронною адресою: або за телефоном (044) 353 58 68 не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій. Контактна особа: Оксана Кулішенко.
Подати заявку