Тендери і вакансії

Запрошення до участі у тендері на надання консультаційних послуг з питань законодавчої і методологічної бази внутрішнього контролюта аудиту на національному рівні
15 Квітня 2015
Опис
Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ВГО «ІБСЕД») – неприбуткова організація (код неприбутковості 0006), не платник ПДВ та податку на прибуток – є отримувачем гранту від Агентства США з міжнародного  розвитку (USAID) для реалізації проекту  міжнародної технічної допомоги «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження».
 
В рамках отриманого цільового фінансування ВГО «ІБСЕД» пропонує всім зацікавленим сторонам надіслати свої пропозиції на наше запрошення щодо участі у тендері на надання консультаційних послуг з питань законодавчої і методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту на національному рівні.   
 
Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ВГО «ІБСЕД». 
 
Основні вимоги:
 • вища економічна освіта;
 • досвід роботи не менше 10 років в державних, наукових або міжнародних експертних установах, проектах технічної допомоги;
 • знання системи внутрішнього контролю та аудиту в органах державної влади України;
 • знання міжнародних принципів та основ системи внутрішнього контролю та аудиту на державному рівні;
 • досконале знання бюджетної системи України;
 • знання законодавчої та методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту в Україні;
 • досвід здійснення аналізу, надання консультаційних послуг.
Надання консультаційних послуг передбачає виконання технічного завдання:
 
Виконавець зобов’язується здійснити аналіз законодавчої і методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту на національному рівні. Аналіз буде включати наступні розділи:
 • огляд внутрішнього контролю та аудиту як ефективного інструменту здійснення нагляду за надмірними витратами бюджету і запобігання корупції у процесі прийняття управлінських рішень у країнах розвиненої демократії;
 • аналіз існуючої законодавчої та методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту в Україні;
 • аналіз існуючого стану внутрішнього контролю та аудиту в Україні;
 • визначення шляхів удосконалення внутрішнього контролю та аудиту в Україні з метою визначення критеріїв для розробки методології такої діяльності на основі ПЦМ.
Виконання даного технічного завдання передбачається у 2 етапи:
1 етап: надання проекту аналізу законодавчої і методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту на національному рівні.
 
2 етап: надання фінальної версії аналізу законодавчої і методологічної бази внутрішнього контролю та аудиту на національному рівні з урахуванням зауважень та коментарів Замовника.
 
Кінцевий термін подання пропозицій: 22 квітня 2015 р.
 
Усі пропозиції необхідно надсилати електронною поштою на адресу або факсом за номером (044) 492-97-83. Отримані пропозиції (резюме) щодо надання консультаційних послуг будуть розглянуті та проаналізовані на основі критерію оцінки  «професійний досвід». Вартість та термін надання консультаційних послуг – за домовленістю. Можлива додаткова співбесіда з претендентами.
 
Усі питання щодо цього тендеру можуть бути задані в письмовій формі за електронною адресою: або за телефоном (044) 353 58 68 не пізніше ніж за один день до кінцевого терміну подання пропозицій. Контактна особа: Оксана Кулішенко.
Подати заявку