Тендери і вакансії

Запрошення до участі у тендері з надання послуг прибирання офісного приміщення на 2016 рік
23 Грудня 2015
Опис
Розділ  1: Інструкції для учасників тендеру
                  
1.1.Вступ
Всеукраїнська громадська організація «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ВГО «ІБСЕД») – неприбуткова організація (код неприбутковості 0006), не платник ПДВ та податку на прибуток – є отримувачем гранту від Агентства США з міжнародного  розвитку (USAID). В рамках отриманого цільового фінансування ВГО «ІБСЕД» пропонує всім зацікавленим сторонам надіслати свої комерційні пропозиції на наше запрошення щодо участі у тендері з надання послуг прибирання офісного приміщення на 2016 рік. Факт отримання цієї пропозиції не може розглядатись як зобов’язання щодо укладання договору з боку ВГО «ІБСЕД». 
 
1.2. Термін подачі пропозиції
Пропозиції повинні бути подані не пізніше 11 січня 2016 року.  
 
1.3 Подача пропозицій
Усі пропозиції необхідно надсилати електронною поштою на адресу  або факсом за номером (044) 492-97-83 або на адресу: м. Київ, 04070, вул. Борисоглібська
15-В, 2-й поверх.
 
1.4 Питання та роз’яснення
Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати електронною поштою на адресу  або за телефоном: (044) 353 58 68. Контактна особа: Оксана Кулішенко.
 
1.5 Необхідні документи
Для участі у тендері з надання послуг прибирання офісного приміщення необхідно надіслати інформацію про місячну вартість послуг з прибирання. Офісне приміщення знаходиться на Подолі (метро Контрактова площа).  
 
1.6 Оцінка тендерних пропозицій учасників
Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критерію «вартість послуг» та «професійний досвід».
 
Розділ 2: Специфікації щодо надання послуг прибирання
Надання послуг передбачає прибирання офісного приміщення, у т.ч. місць загального користування, кожного робочого дня відповідно до графіку роботи організації:
  • видалення пилу з меблів, офісної техніки;
  • миття стін, підлоги, підвіконь;
  • збір та винесення сміття;
  • дотримання правил санітарії і гігієни в місцях прибирання;
  • виконання інших необхідних дій для утримання приміщень в чистоті та належному санітарному стані.
Площа офісу становить: 180 кв.м., 7 кімнат загального користування, 2 санвузли та міні-кухня. Прибирання здійснюється після 17:00 у робочі дні. 
Подати заявку