Порядок складання проектів місцевих бюджетів визначено у п. 3 ст. 75 Бюджетного кодексу України. Так, згідно з типовою формою бюджетних запитів та з урахуванням особливостей складання...
Запровадження бюджету участі у Хмельницькому
24 Жовтня 2016
![Launching Participatory Budget in Khmelnytskyi Launching Participatory Budget in Khmelnytskyi](https://ibser.org.ua/sites/default/files/styles/328x210m/public/2016-10-21-01_0.jpg?itok=71S77iWJ&v=1539941449)
20 жовтня Хмельницька міська рада спільно з Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) у рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» провели круглий стіл «Впровадження Бюджету участі у Хмельницькому». Захід відбувся під головуванням мера міста Олександра Семчишина. У круглому столі взяли участь більше 40 осіб, серед них представники міської ради, громадських організацій та ЗМІ.
Про запровадження бюджету участі, тонкощі та особливості цього процесу хмельничанам розказали експерти «ЗМФІ-ІІ». На заході була представлена електронна система
«Громадський проект», розроблена в рамках проекту «ЗМФІ-ІІ». 20 жовтня система була успішно введена в експлуатацію на сайті Хмельницької міської ради та доступна за посиланням: https://gp.khm.gov.ua/. Система дозволяє мешканцям подавати власні проекти, спрямовані на покращення життя громади у будь-якому місті України. Проекти, які отримають найбільше голосів мешканців, будуть реалізовані за рахунок коштів міського бюджету.
Про запровадження бюджету участі, тонкощі та особливості цього процесу хмельничанам розказали експерти «ЗМФІ-ІІ». На заході була представлена електронна система
Інші новини
28 Червня 2024
19 Жовтня 2021